Dlaczego warto uczyć się języków obcych stacjonarnie i online?

0
484
Dlaczego warto uczyć się języków obcych stacjonarnie i online?

Nauka języków obcych online jeszcze nigdy nie była taka prosta. Wystarczy zapisać się na lekcje do szkoły językowej i rozpocząć naukę. Jednak najważniejsze jest to, aby wybrać jak najlepszą placówkę do nauki języka obcego. Najczęściej uczymy się języka angielskiego, języka niemieckiego lub francuskiego. Gdzie zatem znaleźć odpowiednią placówkę do nauki języka obcego w momencie, gdy nie mamy czasu i chcemy odbywać naukę bez wychodzenia z domu?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • jak wybrać dobrą szkołę językową
  • czym kierować się przy wyborze szkoły językowej

Chcąc nauczyć się dobrze języka obcego warto wybrać przestępną metodę nauczania. W nauce języka obcego najważniejsze jest to, by móc łatwo komunikować się z obcokrajowcem. Dlatego warto wybrać miejsce, w którym nauczyciele oraz profesjonalni native speakerzy stawiają właśnie na te umiejętności.

Kursy językowe online i stacjonarnie – nauka języka angielskiego na zajęciach online w przystępnej formie

Jeśli chcemy nauczyć się języka obcego warto wybrać miejsce, w którym zostaniemy potraktowani w sposób indywidualny. Najważniejsze jest to by wybrać szkołę, która cieszy się dobrą opinią innych kursantów, a także proponuje nam naprawdę atrakcyjny sposób nauczania. Warto zwrócić uwagę na indywidualne metody nauczania w szkole językowej, w tym kursy językowe online.

Szkoła językowa Gerelis proponuje nam małe kameralne grupy od 4 do 6 osób z indywidualną, autorską metodą nauczania, stworzoną przez założycielkę szkoły. Na lekcjach kursanci porozumiewają się zarówno z native speakerem jak i profesjonalnym lektorem. Od początku do końca lekcji otoczeni jesteśmy językiem angielskim, a w trakcie zajęć stawia się przede wszystkim na komunikację oraz naukę języka w praktyczny sposób. Dzięki temu osoby, które znajdą się w kontakcie z obcokrajowcem będą mogły porozumieć się w najróżniejszych, najbardziej praktycznych sytuacjach.  Podczas szkoleń nie ma podręczników, tylko specjalnie skonstruowane gry i zabawy językowe, które poszerzają słownictwo oraz uczą gramatyki w mniej formalny i sztywny sposób, co pozwala na łatwiejsze zapamiętywanie przerabianego materiału. Dodatkowo zapisani na zajęcia kursanci otrzymują dostęp do specjalnej platformy językowej online. Nauczanie w trybie online odbywa się bez wychodzenia w domu, jednak lekcje prowadzone są w czasie rzeczywistym, odbywają się na żywo.

Lokalizacja szkoły ma znaczenie podczas nauki języka angielskiego

Szkoła Gerelis mieści się w centrum Wrocławia i oprócz tego, że pełni ona funkcję szkoły języków obcych jest także domem tymczasowym dla zwierząt ze schroniska. Dlatego dorośli oraz dzieci uczestniczące w stacjonarnych kursach języków obcych języka niemieckiego oraz języka angielskiego mogą obcować ze zwierzętami. Dzięki temu panuje w szkole przyjazna atmosfera, a kursanci nie są zestresowani lekcjami i lepiej przyswajają wiedzę. Właściwa atmosfera oraz indywidualne podejście do uczniów, sympatyczni native speakerzy i profesjonalni lektorzy języków obcych pomagają kursantom w zdobywaniu wiedzy na różnych poziomach zaawansowania. Możliwe jest także uzyskanie certyfikatów po ukończonym kursie. Polecamy szkołę językową, gdzie nauczysz się komunikacji w obcym języku i śmiałości w operowaniu językiem obcym w bardzo przyjaznej atmosferze.

Pamiętajmy, że skuteczna nauka języka na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie czy jest to kurs online czy nauka stacjonarna, wymaga od nas zaangażowania. Nawet łącząc się z platformą do nauki z dowolnego miejsca na świecie musimy systematycznie przyswajać wiedzę pozyskaną na kursie online, aby kolejne lekcje były dla nas w pełni zrozumiałe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here