Shopify – innowacyjne wdrożenie do e-commerce

0
873
Shopify - innowacyjne wdrożenie do e-commerce

Prowadzenie sprzedaży w Internecie oparte może być o kilka kanałów. Żaden nie jest ani lepszy, ani gorszy, a całość koncentruje się na strategii biznesowej, którą obraliśmy. W zależności od naszych finansów i wiedzy technicznej możemy zdecydować się na dwie podstawowe metody generowania sprzedaży. Swoje produkty jesteśmy w stanie oferować na własnych platformach sprzedażowych lub korzystać z gotowych wdrożeń, na przykład w ramach usług Shopify Polska.

Efektywność kanałów sprzedaży w e-commerce

Obrany kanał wiąże się z odmiennymi parametrami efektywności przedstawienia oferty, dotarcia do klienta i sprzedaży produktu. Własna platforma lub gotowe wdrożenie generuje inny koszt pozyskania klienta, wiąże się z tym odmienna średnia wartość zamówienia, a nawet niestandardowe sposoby finalizacji transakcji (PayU, Przelewy24, PayPal bądź inni pośrednicy w transakcjach finansowych). Powyższe wskaźniki mogą w przyszłości stanowić zasadnicze mierniki skuteczności obranej strategii i tego, która z opcji sprzedaży internetowej okazała się bardziej efektywna i adekwatna do charakterystyki naszej firmy oraz proponowanych przez nią towarów.

Co znajdziemy w sklepie internetowym od Shopify? – Wdrożenie Shopify Developera

Rynek zewnętrznych platform sprzedażowych rośnie i niezmiennie się rozwija, co istotnie przyciąga klientelę z niemalże każdej branży usługowej. Udoskonalone rozwiązanie Shopify Polska – Shopify Developer pozwala jeszcze szybciej, skuteczniej i na dłużej pozyskiwać nowych klientów. Najbardziej efektywne w tym przypadku okazuje się połączenie sprawdzonych już innowacji z nową integracją platform opartych o Shopify z takimi systemami, jak PIM, ERP, kurierów czy dużej liczby operatorów płatności. Powstanie profesjonalnego stanowiska Shopify Developera jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów i postępujący rozwój infrastruktury internetowej (kanały sprzedaży, media społecznościowe, internetowe kampanie reklamowe).

Moduł Shopify udostępnia cały szereg istotnych dla sprzedawców funkcjonalności, które przedkładają się na efektywność sprzedaży i poprawiają satysfakcję konsumentów z kupionych przez ich produktów czy usług. Są to przede wszystkim:

  • płatności w języku polskim,
  • konfiguracja platformy sprzedażowej,
  • konfiguracja wyglądu platformy,
  • konfiguracja dostaw,
  • integracja z innymi narzędziami marketingowymi.

Zyski z poszczególnych kanałów sprzedaży za granicą

Wprowadzenie własnej platformy sprzedażowej za granicę może okazać się kłopotliwe i zbyt kosztowne. W miejsce tego jako przedsiębiorcy aspirujący na rynki innych krajów możemy skorzystać z funkcjonalności Shopify Plus, zawierającej dedykowane rozwiązania stricte dla sprzedaży zagranicznej i transakcji transgranicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here