Sprzedaż faktur remedium na odległe terminy płatności

0
576
Sprzedaż faktur remedium na odległe terminy płatności

Faktury sprzedaży zostały wystawione na długi termin, a gotówka jest potrzebna na opłaty oraz inwestycje? Teraz przychodzi idealny sposób na rozwiązanie tych sytuacji – sprzedaż takiej faktury, a gotówka szybko się pojawi na odpowiednim koncie bankowym.

Faktoring – stałe finansowanie faktur

Firma faktoringowa oferuje usługę faktoringu. To finansowanie faktur z odroczonym terminem płatności. Jeśli firma posiada stałego kontrahenta i chciałaby dostawać środki z umów od razu po zakończonej pracy, a nie po kilkudziesięciu dniach. To jest remedium na odległe terminy płatności.

Koszt takiej usługi miesięcznie to od 899 zł przy limicie 50 tysięcy złotych, aż do 9.849 zł za milion złotych do dyspozycji z faktur. Jest to bardzo duża pomoc dla przedsiębiorcy, przy obrotach gotówkowych jednocześnie wydając mały nakład finansowy.

Rejestracja

Aby móc skorzystać ze stałego finansowania faktur w PragmaGO, należy złożyć wniosek online, który zajmuje zaledwie 5 minut. Na 3 kroku zostaniesz poproszony o wskazanie stałych odbiorców i przypisanie im limitów. Pamiętaj, by na końcu przejść cały proces weryfikacji. Dzięki temu PragmaGO będzie mogła szybciej rozpatrzyć Twój wniosek, a Ty szybciej zdobędziesz dostęp do niezbędnych środków. Umowę na limit do 150 tys. zł możesz podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Powyżej tej kwoty konieczne będzie podpisanie tradycyjnej umowy, ale spokojnie, nie musisz się zjawiać w naszej placówce. Wszystko możesz załatwić za pośrednictwem kuriera, w obecności którego podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty.

Potrzeba jednorazowego finansowania faktur

Nie masz problemów z dostępem do gotówki, ale pojawiła się okazja i chciałbyś dostać na już swoją gotówkę, która jest w fakturach? Możesz sfinansować jedną lub kilka faktur jednorazowo bez wykupowania żadnych subskrypcji.

Koszt takiej usługi zależy od wartości faktury i czasu oczekiwania.
Biorąc pod uwagę 30 dni oczekiwania, do 500 zł jest to 50 zł netto oraz 62 zł brutto.
Natomiast do 250 tysięcy złotych, kwota należności wynosi 7.151 zł netto oraz 8.795 zł brutto.

Finansowanie dla firm online

Sprzedaż faktur to remedium na odległe terminy płatności, ale kogo teraz wybrać i jak z nim współdziałać, aby nie tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej firmy w internecie? Zdecydowanie warto w tym wypadku postawić na firmę PragmaGO. U nich można liczyć na atrakcyjne stawki, a także na korzystne warunki współpracy.

Sprawdź ofertę na stronie: https://pragmago.pl/faktoring-online/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here